Kocamaz: Bu Belediyeden Apocu da FETÖ´cü de Çıkmaz
Mithat Ünal-Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Anamur İYİ Parti İlçe Teşkilatının organize ettiği ‘Muhtarlarla İstişare toplantısı´nda muhtarlara içini döktü. Kocamaz, FETÖ suçlamasıyla arkadaşlarına iftiralar atıldığını ve hepsinin berat ettiğini söyledi ve "Bu bir kul hakkıdır. Bu belediyeden APO´cu da FETO´cu da çıkmaz.´ dedi.
Tarih: 22.12.2018 15:47:38/ 3316okunma / 0yorum

Mithat Ünal-Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Anamur İYİ Parti İlçe Teşkilatının organize ettiği ‘Muhtarlarla İstişare toplantısı´nda muhtarlara içini döktü. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe,  İYİ Parti İl Başkanı Servet Koca, İlçe Başkanı Erdal Bulut ve yönetim kurulu üyeleri ile 57 mahalle muhtarı ile buluşan Burhanettin Kocamaz,  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanılığı yaptığı 57 aylık dönemde Meclis Başkanı Binali Yıldırım´ın Başbakanlık döneminde dediği gibi başına gelenlerin pişmiş tavuğun başına gelmediğini söyledi. Allah´a çok şükür abdestimizden şüphemiz yoktu namazımızdan da şüphemiz olmaz.” Diyen Kocamaz, 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra, devletin içerisine çöreklenmiş FETÖ artıkları, kripto FETO´cular, Büyükşehir Belediyesini hedef aldılar ve bir çok arkadaşımız mağdur edildi. Aileleri dağıldı. Tramvalar yaşadılar, acı çektiler, çile çektiler. Ama biz ilk gönden ne söylediysek, sonuna kadar aynı sözün arkasındaydık. Bu belediyede APO´cu da olmaz, FETO´cu da olmaz dedik. Nitekim bu arkadaşlarımızın hepsi berat etti. Böyle bir adalet anlayışı olurmu, böyle bir devlet anlayışı olur mu? İnsanları mağdur edeceksiniz, hapiste günlerini geçirecekler, onların bir tek gözaltındaki gününü geri iade etmeye hangi değer yeter? ” dedi.  24 Haziran seçimlerinde MHP´nin mersine getirdiği kontenjan sistemine kendisinin karşı olduğunu ancak buna rağmen getirilen kontenjan nedeni ile partinin oylarında ciddi bir düşüş yaşandığını kaydeden Kocamaz, “Bunun için bir günah keçisi arıyorlardı, onu da bu karşınızda duran garibana kestiler.” Dedi. Gelişmeler karşısında “Genel Merkezler hiç hata yapmazlar. Onlar her zaman ne söylerlerse doğrudur, onların yaptığı her şey mubahtır ve günah keçisi aramaya başladılar, günah keçisi olarakta bu karşınızdaki garibanı seçtiler.” Diye sitem ederek sözlerini sürdüren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Milliyetçi Hareket Partisinde 5 yıl siyaset yaptığını ve bunun son 25 yılında bayraktarlığını yaptığını buna rağmen akşam yevmiyesini verdiğiniz bir işçi kadar değer görmediğini söyledi. Geçirdiği kalp operasyonunun ardından bir Allah´ın kulunun açıp geçmiş olsun bile demediğini belirterek kırgınlığını da dile getiren Kocamaz; “Şimdi de diyorlarki, Burhanettin Kocamaz, İYİ Partiye gitti, bize ihanet etti. Dünyanın neresinde var insanı kapının dışına koyacaksınız ama, oradan ayrılma. Başka yere gidemezsin diyeceksiniz. Onurunu kıracaksınız, aşağılayacaksınız, ondan sonrada başka yere gitmeyeceksin, orda benim gözümün önünde duracaksın diyeceksiniz. Böyle bir demokrasi anlayışı olmaz.” Dedi.
/resimler/2018-12/22/1550410024623.jpg

/resimler/2018-12/22/1551127993974.jpg&source=anamurekspres.com" title="Google+'da Paylaş">

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Kocamaz Belediyeden Apocu FETÖ Çıkmaz
güler yüzlü başkan´dan Yoğun Katılımlara Teşekkür
güler yüzlü başkan´dan Yoğun Katılımlara Teşekkür
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe projelerini anlatırken katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.
Anamurda Yılmaz  Kocamaz ve Türe Rüzgarı
Anamurda Yılmaz Kocamaz ve Türe Rüzgarı
Mezbaha, Otagar ve Ören kanalizasyon açılışı için Anamur´a gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz´ı Pullu´da binlerce kişi karşıladı. Anamur´da sevgi seli ile karşılaşan ekip, karşılama sonrası 3601 aracın katılımı ile konvoy gerçekleştirdi.
BAŞKAN TÜRE´DEN ALATAŞ´TA GÖVDE GÖSTERİSİ
BAŞKAN TÜRE´DEN ALATAŞ´TA GÖVDE GÖSTERİSİ
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin Alataş Mahalle toplantısı gövde gösterisine dönüştü. Meşaleler ve dakikalarca süren havai fişek gösterisi ile karşılanan Başkan Türe mahalleden diğer adayları halk ve başın önünde açık oturuma davet etti.
Deniz: ‘Anamur´u Marka Kent Yapacağız´
Deniz: ‘Anamur´u Marka Kent Yapacağız´
Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz, Anamur´u barış şehri ve marka kent yapacağız.´” Dedi. Meclis üyelerinin tanıtılması ile başlayan toplantının ilk konuşmasını CHP İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır yaptı. Yeşilçayır; “Benim sizlerden isteğim, 31 Martta oylarınızı, Anamurda Belediye Başkan Adayımız Durmuş Deniz ve Büyükşehirde de Vahap Seçer´e verirsek 5 yıllık kaderimizi kendi ellerimizle tayin etmiş olacağız.” Dedi.
Başkan Türe:‘Bu vatan, bu bayrak için hepimiz şehit oluruz.  Bize kimse terörist diyemez´
Başkan Türe:‘Bu vatan, bu bayrak için hepimiz şehit oluruz. Bize kimse terörist diyemez´
Anamur Belediye Başkanı, İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe, mahalle toplantılarını miting havasında geçiriyor. Halkla samimi bir hava içerisinde ve sohbet havasında projelerini anlatan Belediye Başkanı Mehmet Türe, Kaşdişlen Cemevi Belediye kültür Merkezindeki toplantısında adeta mahallelilerle hasbıhal etti.
Yılmaz;´Demokrasi Bayrağını Kaldırmak Herkesin Görevi´
Yılmaz;´Demokrasi Bayrağını Kaldırmak Herkesin Görevi´
Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Devlet eski Bakanı Ayfer Yılmaz, mevcut başkan Burhanettin Kocamaz´ın önünün kesilmesiyle Mersin´de demokrasiye gölge düştüğünü belirtti. Yılmaz, yere düşen demokrasi bayrağını düştüğü yerden kaldırma görevinin Mersin ve ülke geleceğini düşünen herkesin görevi olduğunu ifade etti.
Mevlüt Batun: ´Mahalleme Hizmet İçin Adayım´
Mevlüt Batun: ´Mahalleme Hizmet İçin Adayım´
Mithat Ünal-Sağlık Mahallesi Muhtar Adayı Mevlüt Batun, Mahalle sakinlerim talep etti bende mahalleme hizmet için aday oldum. Yardım isteyen herkesin yardımına koşmanın kendisi için bir hayat felsefesi olduğunu söyleyen Özbayırlıoğlu Un Fabrikası Sahibi Mevlüt Batun, “Mahalleme en güzel hizmeti vereceğime inancım tam.” Dedi.
AYFER YILMAZ: ´MERSİNE MEMLEKET SEVDAMLA DOKUNACAĞIM´
AYFER YILMAZ: ´MERSİNE MEMLEKET SEVDAMLA DOKUNACAĞIM´
Mersin büyükşehir Nelediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz´ın aday gösterilmemesinin ardından Demokrat Partiden Aday olan Ekonomi Eski Bakanı Mersin Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz, Mersin´e memleket sevdamla dokunascağım dedi ve öncelikli projesinin metro projesi olduğu söyledi.
Esnaf Türe´yi Böyle Bağrına Bastı
Esnaf Türe´yi Böyle Bağrına Bastı
Takma Kafanı Başkanım Yanındayız
Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş Anamur´u Salladı
Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş Anamur´u Salladı
İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş mahallelerinde de coşku ile karşılandı. Toplantının ilkini Karalarbahşiş Mahallesinde gerçekleştiren İYİ Parti İlçe Teşkilatı ve Başkan Türe mahalleye tam kadro giriş yaptı. Coşkulu bir kalabalık ile karşılanan Başkan Türe ve ekibi programında halk ile ittifakta olduğunu gösterdi.
Miting Havasında Geçiyor
Miting Havasında Geçiyor
Anamur Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe´nin mahalle toplantıları miting havasında geçiyor.
Başkandan Esnaf Çıkartması
Başkandan Esnaf Çıkartması
Anamur Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe seçim çalışmalarına devam ediyor.

/resimler/2019-3/9/1138501358220.jpg

ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12