Durmuş Deniz Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu
Mithat Ünal-Cumhuriyet Halk Partisi´nden önümüzdeki Cumartesi günü saat 14:00´te partisinin ilçe teşkilatına aday adaylığı başvurusu yapacak olan Ziraat Mühendisi Durmuş Deniz, Seven Kahvaltı Evinde basınla bir araya geldi. Kendisinin böyle bir düşüncesinin olmadığını ve yurt dışında olduğu bir sırada aniden geliştiğini kaydeden CHP Anamur Belediye Başkan Aday Adayı Durmuş Deniz, amacın katılımcı belediyecilik anlayışını Anamur´a yerleştirmek istediğini söyledi.
Tarih: 1.11.2018 14:16:25/ 1146okunma / 0yorum

Mithat Ünal-Cumhuriyet Halk Partisi´nden önümüzdeki Cumartesi günü saat 14:00´te partisinin ilçe teşkilatına aday adaylığı başvurusu yapacak olan Ziraat Mühendisi Durmuş Deniz, Seven Kahvaltı Evinde basınla bir araya geldi.
Kendisinin böyle bir düşüncesinin olmadığını ancak yurt dışında olduğu bir sırada aniden geliştiğini kaydeden CHP Anamur Belediye Başkan Aday Adayı Durmuş Deniz, amacın katılımcı belediyecilik anlayışını Anamur´a yerleştirmek istediğini söyledi. Öncelikle insana yatırım yapacaklarını kaydeden CHP Belediye Başkan Aday Adayı Durmuş Deniz, sanat ve spora, geleceğe üretime ve tarihi ve kültürel değerlerimize sahip çıkarak geçmişe yatırım yapacaklarının altını çizdi.
Tevazuu ve hoşgörü çerçevesinde bir yönetim anlayışı içerisinde olacaklarını kaydeden Deniz, belediyecilikte dünya genelinde gezip görerek araştırmalar yapacaklarını ve projelerini utopik değil, elzem, uygulanabilir ve gerçeklerle örtüşen projeler olarak hazırlayacaklarını söyledi. Siyaset gözetmeksizin herkesle istişare içerisinde olacaklarını söyleyen CHP Anamur Belediye Başkan aday adayı Durmuş Deniz, Kendisine görev verildiği taktirde basına ciddi bir önem vereceklerini söyledi. “Basın ilan peşinde değil, haber peşinde koşacak. Bu noktada belediye olarak gereken desteği kesinlikle sağlayacağız.” Diyen Durmuş Deniz, “Yönetim modelimiz, tevazuu ve hoşgörü anlayışına dayanmaktadır. Böbürlenmeyeceğiz. Kibirden uzak duracağız. Bütün Anamurluların düşüncelerine, siyasi kimliklerine anlayışla yaklaşacağız.
Anamur için Belediyeyi, işbirliği ile yöneteceğiz.” Dedi. Kahvaltıda yaptığı konuşmada CHP´nin Türkiye´nin birleştirici gücü olduğuna vurgu yapan Deniz, basından gelen soruları da yanıtladı. Anamur da tarım kadar turizminde pay alması gerektiğini kaydeden Deniz, Anamur´un sadece seralarda muz üretilen bir kent değil, bunun yanında muz başta olmak üzere iklim kontrolü gibi  tarımsal ürünlerin raf ömürlerini uzatan teknolojik yatırımları desteklemek ve  istihdamı arttırıcı üreticiyi ve yatırımcıyı destekleyen bir belediyecilik anlayışını getireceğiz.” Dedi.
/resimler/2018-11/1/1425177701815.jpg

 

/resimler/2018-11/1/1418129099491.jpg
Kaynak:

/resimler/2019-3/9/1138501358220.jpg

ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12