Balcı: ‘TÜRKAV´ın Sosyal Medya Hesabı Yoktur´
Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Anamur Şubesi´nin yeni başkanı Ali Balcı, göreve geldikten sonra yaptığı ilk basın açıklamasında, TÜRKAV´ın kendine özgü bir sosyal medya sayfasının olmadığına dikkat çekti. TÜRKAV´ın kurulduğu ilk günden bu tarafa Anamur´da da faaliyetlerini sürdürmekte ve kamu çalışanlarının tarih ve kültürleri ile yoğrulmasına katkı sağlamakta olduğunu söyledi.
Tarih: 14.2.2018 13:28:37/ 868okunma / 0yorum

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Anamur Şubesi´nin yeni başkanı Ali Balcı,  göreve geldikten sonra yaptığı ilk basın açıklamasında, TÜRKAV´ın kendine özgü bir sosyal medya sayfasının olmadığına dikkat çekti. TÜRKAV´ın kurulduğu ilk günden bu tarafa Anamur´da da faaliyetlerini sürdürmekte ve kamu çalışanlarının tarih ve kültürleri ile yoğrulmasına katkı sağlamakta olduğunu söyledi. “TÜRKAV genel merkezimizin görevlendirmeleri doğrultusunda 08 Şubat 2018 tarihinde vakfımızda görev devir teslimi gerçekleşmiştir. Önceki yönetim kuruluna hizmetlerinde dolayı TÜRKAV adına çok teşekkür ederiz.” Diyerek kendisine ve ekibine bu görevi tevdi eden genel merkeze teşekkür eden Ali Balcı; “Bu bir bayrak yarışıdır. Bu yarışı bizlerde onurumuz ve şerefimizle taşıyacağız. Her zaman ve her daim Liderimizin emrinde Teşkilatımızın yanında ana fikri Türk İslam mefkuresi olan milli devlet güçlü Türkiye anlayışı ile hizmetlerimize devam edeceğiz. Yeni atanan yönetim kurulumuz şu isimlerden oluşmaktadır. 
Başkan: Ali BALCI (Ülkü ocakları başkanlığı, sendika yöneticiliği. birçok STK da başkan ve yöneticilik)
Başkan Yardımcısı: Adnan TUFAN –Öğretmen (Ülkü ocakları yöneticiliği)
Başkan Yardımcısı: Ergün ARIDENİZ –Öğretmen
Başkan Yardımcısı: Hasan OKTAR – Mühendis (Ülkü ocakları başkanlığı)
Muhasip : Hilmi Emre ŞEREF – Öğretmen
Sekreter: İsa Kadiroğlu - İmam ( Sendika başkanlığı)
Üye : İsmail TOKÇU –Tekniker
Üye : Serhat ESEN – Öğretmen ( Sendika yöneticiliği-Ülkü ocakları yöneticiliği)
Üye : Adem PARLAK – Mühendis.
Saygıdeğer basın mensupları sizlerin de katkı ve değerlendirmelerine her zaman açığız. Vakfımızın hiçbir sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. Vakfımız ismi ile yapılan yayınların vakfımızla bir ilgisi bulunmamaktadır. Haber ile toplum arasında her zaman köprü görevi yapmış olan siz değerli basın mensupları, her birinize ayrı ayrı teşekkür eder saygılarımı sunarım.” İfadelerine yer verdi.
Balcı, TÜRKAV´ın tarihçesi hakkında da şu bilgileri verdi:
“Kısa adı TÜRKAV  olan Türkiye Kamu Çalışanları Kalkanma ve Dayanışma Vakfı 1989 yılında kurulmuştur. Selçuklularla başlayıp Osmanlı ile devam ederek  Cumhuriyet Türkiyesi”nde de kendini gösteren vakıf kültürü, en üst seviyede hizmet sunarak, öz ve tarihi hakikatler ile kendini göstererek ayrı bir değer ifade etmektedir.
TÜRKAV bu miras ile sorumluluklarını milli ve manevi değerlerle donanmış ve hukuk içinde kalarak yerine getirmektedir.
TÜRKAV Türkiye´nin ve dahi Türk Milleti ve bütün Türk Dünyasının güçlü bir birlik, dirlik ve kalkınma hamlesine ihtiyacı olduğunu hisseden ve katkı sağlayan bir iradenin ürünüdür.
TÜRKAV Türk-İslam Mefkûresi çerçevesinde fikri altyapının geliştirilmesi ve zamanın şartlarına göre yeni fikirlerin ortaya konmasında öncüdür.
TÜRKAV uzun soluklu bu yolda bu kutlu mücadeleyi bir nakış gibi örme çabalarını ifade etmektedir.
TÜRKAV ülkemize en iyi hizmeti yapmakta geri kalmayacaktır ve kalmamalıdır.
TÜRKAV Türkiye´nin ve Türk dünyasının parlayan yıldızıdır.
TÜRKAV KAMU ÇALIŞANLARININ TARİHİ VE KÜLTÜRÜ İLE BULUŞMASIDIR
TÜRKAV ciddiyet çalışkanlık ve ülke çıkarlarıyla özdeşleşmiştir.
TÜRKAV Milli devlet Güçlü Türkiye hür Türk Dünyası hedefinde üzerine düşen sorumluluğu yapmanın önemini bilmektedir.”    
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Balcı TÜRKAV Sosyal Medya Hesabı Yoktur
Türe:´Hepimiz birer engelli adayıyız´
Türe:´Hepimiz birer engelli adayıyız´
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Anamur Engelliler Derneği, Bozyazı Engelliler Derneği ve ANAMED Özel Rehabilitasyon Merkezince organize edilen kutlamalara katıldı. Türe etkinliklerde yaptığı konuşmada, Engelliler Haftası´nı kutluyor, yaşayan her insanın bir engelli adayı olduğunu belirterek engelsiz bir yaşam diliyorum.” dedi. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve Ekibinin son adresi ise ANAMED Rehabilitasyon Merkezince Kısakahyaoğlu Konağında düzenlenen program oldu.
MUZBİR BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
MUZBİR BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe MUZBİR yeni Başkanı İbrahim Çıtırtı´ ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Hayal Ettiğiniz Dileklere Kavuşun
Hayal Ettiğiniz Dileklere Kavuşun
Bu hayatta herkesin farklı bir isteği vardır ve bu isteklerine kavuşmak için çeşitli yolları denerler. Bu anlamda hizmet veren ve sahip olduğu üstün yetenekler sayesinde birçok kişinin çok istediği dileklerine kavuşmasına yardımcı olan medyumlar, bunun için birçok farklı yol denemektedir.
Hayvanlardan ne istiyorsunuz?
Hayvanlardan ne istiyorsunuz?
Hayvanlara yönelik vahşi öldürme vakaları vatandaşın büyük tepkisini çekmeye devam ediyor.
Aday Adaylarının Karakterleri ve Oryantasyon
Aday Adaylarının Karakterleri ve Oryantasyon
Kırık Kalem-Yerel seçimlere az bir zaman kala değişik siyasi partilerden bir bir aday adayları ortaya çıkıyor. Ama gel gör ki, bir çoğunun kafasını, bulunduğum bölgeye nasıl hizmet ederimden çok, o koltuk meşgul ediyor.
95.Yılda Gökyüzüne 95 Balon
95.Yılda Gökyüzüne 95 Balon
Mithat Ünal-Mersin´in Anamur İlçesi´nde Cumhuriyetimizin 95. Yıldönümü geçmiş yıllara oranla büyük bir coşkuyla kutlandı. Kıbrıs İlkokulu öğrencileri Cumhuriyetimizin 95. yılı anısına gökyüzüne 95 kırmızı-beyaz balon uçurdu. Anamur Şehir Stadyumunda saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan kutlamalarda Kaymakam Mehmet Kurdoğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Türe vatandaşın ve öğrencilerin Cumhuriyet Bayramını kutladılar.
Mersin´de denizi kirleten gemilere 7 milyon 386 bin lira ceza
Mersin´de denizi kirleten gemilere 7 milyon 386 bin lira ceza
MERSİN Büyükşehir Belediyesi, oluşturulan özel ekip ve alınan yeni araçlarla deniz kirliliğine karşı sürdürdüğü çalışmalar kapsamında, Akdeniz´e atık bırakan gemilere 7 milyon 386 bin lira ceza kesti.
MERAL AKŞENER BAŞKAN TÜRE İLE 82 PROJENİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRECEK
MERAL AKŞENER BAŞKAN TÜRE İLE 82 PROJENİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRECEK
İŞTE AKŞENER´İN ANAMUR PROGRAMI
Anamur Emniyetinden Hırsızlara Geçit Yok
Anamur Emniyetinden Hırsızlara Geçit Yok
Mithat Ünal-Anamur Emniyet Müdürlüğü, sahiplerinin olmadığı evlere dadanan, otoların camlarını patlatan ve iş yerlerine giren 3 hırsız zanlısını yaptığı sıkı takip sonucunda kıskıvrak yakaladı.
Anamur Belediyesi Acılı gününde de Vatandaşın Yanında
Anamur Belediyesi Acılı gününde de Vatandaşın Yanında
Anamur Belediyesi, yakınlarını kaybeden aileleri acılı günlerinde de yalnız bırakmıyor. Yakınlarını kaybeden ailelere cenaze nakil, ulaşım ve konaklama hizmetleriyle destek olan Anamur Belediyesi, onların acılarına ortak oluyor.
Jandarma´dan Örnek Davranış
Jandarma´dan Örnek Davranış
Türkiye´nin neresinde olursa olsun her yerde ve her zaman vatandaşın yanında olmaya devam eden Jandarma´dan örnek davranış vicdanları hatırlattı.
Pazar Yolu Parke Oluyor
Pazar Yolu Parke Oluyor
Anamur Belediyesi Fen İşleri sokak ve caddelerde parke çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.3710
EURO
6.0755
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12