Balcı: ‘TÜRKAV´ın Sosyal Medya Hesabı Yoktur´
Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Anamur Şubesi´nin yeni başkanı Ali Balcı, göreve geldikten sonra yaptığı ilk basın açıklamasında, TÜRKAV´ın kendine özgü bir sosyal medya sayfasının olmadığına dikkat çekti. TÜRKAV´ın kurulduğu ilk günden bu tarafa Anamur´da da faaliyetlerini sürdürmekte ve kamu çalışanlarının tarih ve kültürleri ile yoğrulmasına katkı sağlamakta olduğunu söyledi.
Tarih: 14.2.2018 13:28:37/ 684okunma / 0yorum

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Anamur Şubesi´nin yeni başkanı Ali Balcı,  göreve geldikten sonra yaptığı ilk basın açıklamasında, TÜRKAV´ın kendine özgü bir sosyal medya sayfasının olmadığına dikkat çekti. TÜRKAV´ın kurulduğu ilk günden bu tarafa Anamur´da da faaliyetlerini sürdürmekte ve kamu çalışanlarının tarih ve kültürleri ile yoğrulmasına katkı sağlamakta olduğunu söyledi. “TÜRKAV genel merkezimizin görevlendirmeleri doğrultusunda 08 Şubat 2018 tarihinde vakfımızda görev devir teslimi gerçekleşmiştir. Önceki yönetim kuruluna hizmetlerinde dolayı TÜRKAV adına çok teşekkür ederiz.” Diyerek kendisine ve ekibine bu görevi tevdi eden genel merkeze teşekkür eden Ali Balcı; “Bu bir bayrak yarışıdır. Bu yarışı bizlerde onurumuz ve şerefimizle taşıyacağız. Her zaman ve her daim Liderimizin emrinde Teşkilatımızın yanında ana fikri Türk İslam mefkuresi olan milli devlet güçlü Türkiye anlayışı ile hizmetlerimize devam edeceğiz. Yeni atanan yönetim kurulumuz şu isimlerden oluşmaktadır. 
Başkan: Ali BALCI (Ülkü ocakları başkanlığı, sendika yöneticiliği. birçok STK da başkan ve yöneticilik)
Başkan Yardımcısı: Adnan TUFAN –Öğretmen (Ülkü ocakları yöneticiliği)
Başkan Yardımcısı: Ergün ARIDENİZ –Öğretmen
Başkan Yardımcısı: Hasan OKTAR – Mühendis (Ülkü ocakları başkanlığı)
Muhasip : Hilmi Emre ŞEREF – Öğretmen
Sekreter: İsa Kadiroğlu - İmam ( Sendika başkanlığı)
Üye : İsmail TOKÇU –Tekniker
Üye : Serhat ESEN – Öğretmen ( Sendika yöneticiliği-Ülkü ocakları yöneticiliği)
Üye : Adem PARLAK – Mühendis.
Saygıdeğer basın mensupları sizlerin de katkı ve değerlendirmelerine her zaman açığız. Vakfımızın hiçbir sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. Vakfımız ismi ile yapılan yayınların vakfımızla bir ilgisi bulunmamaktadır. Haber ile toplum arasında her zaman köprü görevi yapmış olan siz değerli basın mensupları, her birinize ayrı ayrı teşekkür eder saygılarımı sunarım.” İfadelerine yer verdi.
Balcı, TÜRKAV´ın tarihçesi hakkında da şu bilgileri verdi:
“Kısa adı TÜRKAV  olan Türkiye Kamu Çalışanları Kalkanma ve Dayanışma Vakfı 1989 yılında kurulmuştur. Selçuklularla başlayıp Osmanlı ile devam ederek  Cumhuriyet Türkiyesi”nde de kendini gösteren vakıf kültürü, en üst seviyede hizmet sunarak, öz ve tarihi hakikatler ile kendini göstererek ayrı bir değer ifade etmektedir.
TÜRKAV bu miras ile sorumluluklarını milli ve manevi değerlerle donanmış ve hukuk içinde kalarak yerine getirmektedir.
TÜRKAV Türkiye´nin ve dahi Türk Milleti ve bütün Türk Dünyasının güçlü bir birlik, dirlik ve kalkınma hamlesine ihtiyacı olduğunu hisseden ve katkı sağlayan bir iradenin ürünüdür.
TÜRKAV Türk-İslam Mefkûresi çerçevesinde fikri altyapının geliştirilmesi ve zamanın şartlarına göre yeni fikirlerin ortaya konmasında öncüdür.
TÜRKAV uzun soluklu bu yolda bu kutlu mücadeleyi bir nakış gibi örme çabalarını ifade etmektedir.
TÜRKAV ülkemize en iyi hizmeti yapmakta geri kalmayacaktır ve kalmamalıdır.
TÜRKAV Türkiye´nin ve Türk dünyasının parlayan yıldızıdır.
TÜRKAV KAMU ÇALIŞANLARININ TARİHİ VE KÜLTÜRÜ İLE BULUŞMASIDIR
TÜRKAV ciddiyet çalışkanlık ve ülke çıkarlarıyla özdeşleşmiştir.
TÜRKAV Milli devlet Güçlü Türkiye hür Türk Dünyası hedefinde üzerine düşen sorumluluğu yapmanın önemini bilmektedir.”    
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Balcı TÜRKAV Sosyal Medya Hesabı Yoktur
Kaymakam Taştan, Şehit Aileleri Ve Gazilerle Buluştu
Kaymakam Taştan, Şehit Aileleri Ve Gazilerle Buluştu
Bozyazı ilçe Kaymakamı Hayatı Taşdan, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile siyasi parti, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve kurum amirlerinin bir araya geldiği iftar yemeği düzenledi.
Anamur´lu Hayvanseverler, Oyumuz Can Dostlarına
Anamur´lu Hayvanseverler, Oyumuz Can Dostlarına
Mithat Ünal/Anamur-Hayvanları Koruma Dernekleri Ülke genelinde eş zamanlı basın açıklaması yaptılar. Anamur Hayvanları Koruma Derneği üyeleri ülke genelinde, son günlerde farklı kentlerde sahipsiz hayvanlara yapılan akıl dışı işkence ve davranışlara tepki gösterdiler.
Belediye´den Muhtarlar ve STK´lara Yemek
Belediye´den Muhtarlar ve STK´lara Yemek
Mithat Ünal-Anamur Belediyesi Ramazan ayı boyunca uzak mahallelerde 23 gün boyunca sürdürdüğü yemeğin ardından Daire amirleri ve bürokratlar ile birlikte Muhtarlar ve STK temsilcilerine de bir yemek verdi.
Büyükşehirden Anamur´a İftar sofrası
Büyükşehirden Anamur´a İftar sofrası
Mersin Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayının başından bu yana ilçelerde kurduğu iftar sofrasını bu sefer de Anamur´da kurdu.
Gazze Şehitlerine  Gıyabi Cenaze Namazı
Gazze Şehitlerine Gıyabi Cenaze Namazı
Mithat Ünal/Anamur-İsrail keskin nişancılar tarafından şehit edilen Filistinliler için tüm Türkiye de olduğu gibi Mersin´in Anamur İlçesinde de camilerden selalar verildi. Öğle Namazının ardından gıyabi cenaze namazı kılındı.
Denizbank Anamur Şubesi  Çiftçiler Günü´nü Üreticilerle Birlikte Kutladı
Denizbank Anamur Şubesi Çiftçiler Günü´nü Üreticilerle Birlikte Kutladı
Mithat Ünal/Anamur-Tarım Bankası olan Denizbank; Çiftçiler Günü´nü Anamur Şubesi´nde düzenlediği kahvaltı organizasyonuyla kutladı. Denizbank Anamur Şube Müdürü Fatih Göksu bu etkinliği, Dünya Çiftçiler Günü kapsamında üreticilerle bir araya gelmek için gerçekleştirdiklerini söyledi.
Kurdoğlu: ‘Anneler Bu Milletin Ana Gövdesi Kökü, Ana Dalıdır´
Kurdoğlu: ‘Anneler Bu Milletin Ana Gövdesi Kökü, Ana Dalıdır´
Mithat Ünal/Anamur-Mersin´in Anamur İlçesi´nde faaliyet gösteren Kükür Köyleri Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği´nin Anneler günü dolayısıyla düzenlediği etkinliğe katılan Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, “Annenin evladı özerinde bir hakkı, babanında bir hakkı vardır. Bizim kültürümüzde anne bir milletin ana dalı, ana gövdesi, ana köküdür.” Diyerek şehit ve gazi anneleri başta olmak üzere tüm annelerin gününü kutladı.
Çınar: ‘Bu Kermes Hem Beyine Hem Mideye İyi Gelir´
Çınar: ‘Bu Kermes Hem Beyine Hem Mideye İyi Gelir´
Anamur İlçe Müftülüğü´nün Kur´an Kursu yararına Yeni Cumhuriyet Meydanında açtığı ve 24-29 Nisan tarihleri arasında 5 gün sürecek olan kermes´e ilgi yoğun geçiyor.
Medyum Ali Hoca vefk çalışmalarıyla dikkat çekiyor
Medyum Ali Hoca vefk çalışmalarıyla dikkat çekiyor
Vefk, herkes tarafından hazırlanamayan, oldukça karmaşık ve özen gerektiren çalışmalardır. Tek başına yalnızca basit duaların yeterli olmadığı vefklerde, mutlaka özenli bir araştırma ve yüksek bilgi birikimi gereklidir.
AVUKATLAR GÜNÜ ANAMURÐA DA KUTLANDI
AVUKATLAR GÜNÜ ANAMURÐA DA KUTLANDI
Avukatlar günü Tüm Türkiye´de olduğu gibi Anamur´da da coşkuyla kutlandı. Anamur Baro Temsilciliğinde başlayan kutlama etkinliği Cumhuriyet alanında Atatürk anıtına çelenk konulması, saygı duruşu ile devam etti.
Türkav´dan Başbuğ Sergisi
Türkav´dan Başbuğ Sergisi
Başbuğ Alparslan Türkeş´in vefatının 21´inci yılında Alparslan Türkeş Anamurda da çeşitli edtkinliklerle anıldı.
Başbuğ Türkeş, Vefatının 21.Yılında Dualarla Anıldı
Başbuğ Türkeş, Vefatının 21.Yılında Dualarla Anıldı
MHP Anamur İlçe Teşkilatı, MHP Kurucu lideri Alparslan Türkeş´in 21´inci ölüm yıl dönümünde dualarla andı.

/resimler/2018-3/7/1018436765531.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
DOLAR
4.7077
EURO
5.4848
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12