ALTI OKU BELEDİYEYE DİKECEĞİM
Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan aday adayı Ahmet Doğan, seven kahvaltı evinde yaptığı basın toplantısında, 27 yıllık belediyecilik deneyiminin yanı sıra çeşitli nedenlerle gittiği birçok ülkede gözlemlediği çalışmalar ışığında Anamur´un vizyonunu değiştireceğini söyledi. Partisinin kendisini aday göstermesi halinde, seçimden kazanan tarafın Anamur ve Cumhuriyet Halk Partisi olacağını kaydeden Belediye Başkan aday adayı Doğan; ‘ Cumhuriyet halk Partisinde aday adaylarının fazlalığı, partimizin önemini ortaya seriyor. Şahsımın dışında herkim aday gösterilirse gösterilsin her zaman yanında olacağım. Altı Oklu bayrağı Belediye´nin tepesine dikmek için tüm gücümle destek vereceğim.´ Dedi.
Tarih: 18.10.2018 14:52:22/ 2265okunma / 0yorum

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan aday adayı Ahmet Doğan, Seven Kahvaltı Evi´nde yaptığı basın toplantısında, 27 yıllık belediyecilik deneyiminin yanı sıra çeşitli nedenlerle gittiği birçok ülkede gözlemlediği çalışmalar ışığında Anamur´un vizyonunu değiştireceğini söyledi. Partisinin kendisini aday göstermesi halinde, seçimden kazanan tarafın Anamur ve  Cumhuriyet Halk Partisi olacağını  kaydeden  Belediye Başkan aday adayı Doğan; ‘ Cumhuriyet  halk Partisinde  aday adaylarının  fazlalığı, partimizin  önemini  ortaya  seriyor. Şahsımın dışında herkim aday gösterilirse gösterilsin her zaman yanında olacağım. Altı Oklu bayrağı Belediye´nin tepesine dikmek için tüm gücümle destek vereceğim.´ Dedi. 29 Eylül´de Parti binasında aday adaylığını açıklamasının ardından, Ankara´da Partisinin Genel  Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları ve  Bölge Milletvekilleri ile  bir dizi görüşmeler  yapan Anamur  Belediye Başkan aday adayı  Ahmet Doğan, kendisinin hiçbir kişisel  beklenti  içinde olmadığına  vurgu yaparak,´  Her ne işim gereği  Anamur dışında olsam da,bir ayağım  Anamur´da.Babam  80 yaşında,annem 76  yaşında,Anamur´a gelişlerimde mutlu olurlar, dönüşlerimde ise ağlarlar.Para-pul  mevki  bunlar  gelip geçici  şeyler,insanın  doğup  büyüdüğü  topraklara  hizmet etme arzusu ise bir aşk,benim içimdeki  aşk ta  Anamur´a hizmet aşkı.´diye konuştu.

 Anamur´un kanayan yarası, Su, otopark, sahildeki keşmekeşlik Yanlış Yapılaşma- Kaş yaylası yolunun çöplük haline gelmesi. Anamur´un acil çözüm bekleyen sorunlarını da basın mensuplarıyla paylaşan CHP Anamur Belediye Başkan aday adayı Ahmet doğan,´ Anamur´un doğusundan batısına kadar  baktığınızda  yanlış yapılaşmanın  farkına  varırsınız.  Sahillerde yapılaşma kent merkezi ile  aynı  yükseklikte olmaz. Tam tersine  sahillerde  az katlı olur.Hava sirkülasyonunu  sağlamak ve kent  estetiği  içindir.Anamur´da ise  tam tersi olmuş.´ Şeklinde konuştu. Kıbrıs´a Su verdik Anamur´lu damacanaya muhtaç oldu.
CHP Anamur belediye başkan aday adayı Ahmet Doğan,  yer altı zenginliklerinin bu kadar zengin olduğu bir bölgede Anamur halkının damacana suyu almaya mahkûm edilmesine tepki gösterdi.
Doğan;´ Anamurlular çeşmeden su içemez hale geldi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine Su  verdik ama, Anamurlu hemşerilerim   çeşmelerinden  akan suyu ne içebiliyor, nede  kullanabiliyor. Su  tüm canlılar için Can  demek,hayat demek.Anamur´un sorunlarını  bilmek  kadar,çözüm yollarını da üretmek  gerek.Yerel  yönetimin iktidar partisinden  olması gerekmiyor, istemesini bilmek ve  mücadele  etmek  gerek.sonuçta  siz şahsınıza değil  halk için  bir şey  istiyorsunuz.´ Diyerek su sorunun en önemli ortak sorun olduğunu söyledi.
Sahilimizin durumu içler acısı
Halkımızın nefes aldığı,  dışarıdan gelen misafirlerimizi ağırladığımız yada zaman geçirdikleri sahillerimizin durumu gerçek manada kötü. Herkes kafasına göre derme çatma bir şeyler yapmaya çalışmış. Duş var, duşun kapısından çeşmesine kadar pas tutmuş, duştan akan su ortalık yere akıyor. Dragon çayının kenarlarına her önüne gelen bir yer tutmuş kafasına göre bir gecede naylonlarla çevrili kulübe yapıyor. Bunların ivedilikle önüne geçmek gerek.´ Dedi. Otopark Sorunu Anamur´un kanayan yarası.
Anamur´da her geçen yıl artan otopark sorununun acil çözülmesi gerek. Şehir merkezinde olduğu kadar sokak aralarında araçlarını park etmek için birbirleriyle yarış eder gelinmiş durumda. Yerel yönetimler konutlar yapılırken, projede otopark yoksa inşaat izni vermemeli, zaten yasada böyle bir zorunluluk var.
Kaş Yayla Yolunda Doğa yok ediliyor
Yıllardır Kaş Yayla yolu üzerine dökülen kent atıklarının doğayı katlettiğine dikkat çeken CHP Anamur belediye başkan aday adayı  Ahmet Doğan,´  maalesef  insan eliyle  güzelim doğa yok ediliyor. Bütün şehrin atıklarının döküldüğü  Kaş yaylası  yolundaki  ardıç ağaçları  adeta  isyan ediyor. yol kenarları  poşetlerle  dolu, ağaçlar dilek ağacı  gibi rengarenk  olmuş  durumda.Bu nedenle  diyorum ki çırak olmadan usta olunmaz.27 Yıllık belediye  tecrübelerimi  Anamur için kullanmak  istiyorum.´  Dedi. 

/resimler/2018-10/19/1659259502945.jpg
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ALTI BELEDİYEYE DİKECEĞİM
güler yüzlü başkan´dan Yoğun Katılımlara Teşekkür
güler yüzlü başkan´dan Yoğun Katılımlara Teşekkür
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe projelerini anlatırken katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.
Anamurda Yılmaz  Kocamaz ve Türe Rüzgarı
Anamurda Yılmaz Kocamaz ve Türe Rüzgarı
Mezbaha, Otagar ve Ören kanalizasyon açılışı için Anamur´a gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz´ı Pullu´da binlerce kişi karşıladı. Anamur´da sevgi seli ile karşılaşan ekip, karşılama sonrası 3601 aracın katılımı ile konvoy gerçekleştirdi.
BAŞKAN TÜRE´DEN ALATAŞ´TA GÖVDE GÖSTERİSİ
BAŞKAN TÜRE´DEN ALATAŞ´TA GÖVDE GÖSTERİSİ
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin Alataş Mahalle toplantısı gövde gösterisine dönüştü. Meşaleler ve dakikalarca süren havai fişek gösterisi ile karşılanan Başkan Türe mahalleden diğer adayları halk ve başın önünde açık oturuma davet etti.
Deniz: ‘Anamur´u Marka Kent Yapacağız´
Deniz: ‘Anamur´u Marka Kent Yapacağız´
Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz, Anamur´u barış şehri ve marka kent yapacağız.´” Dedi. Meclis üyelerinin tanıtılması ile başlayan toplantının ilk konuşmasını CHP İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır yaptı. Yeşilçayır; “Benim sizlerden isteğim, 31 Martta oylarınızı, Anamurda Belediye Başkan Adayımız Durmuş Deniz ve Büyükşehirde de Vahap Seçer´e verirsek 5 yıllık kaderimizi kendi ellerimizle tayin etmiş olacağız.” Dedi.
Başkan Türe:‘Bu vatan, bu bayrak için hepimiz şehit oluruz.  Bize kimse terörist diyemez´
Başkan Türe:‘Bu vatan, bu bayrak için hepimiz şehit oluruz. Bize kimse terörist diyemez´
Anamur Belediye Başkanı, İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe, mahalle toplantılarını miting havasında geçiriyor. Halkla samimi bir hava içerisinde ve sohbet havasında projelerini anlatan Belediye Başkanı Mehmet Türe, Kaşdişlen Cemevi Belediye kültür Merkezindeki toplantısında adeta mahallelilerle hasbıhal etti.
Yılmaz;´Demokrasi Bayrağını Kaldırmak Herkesin Görevi´
Yılmaz;´Demokrasi Bayrağını Kaldırmak Herkesin Görevi´
Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Devlet eski Bakanı Ayfer Yılmaz, mevcut başkan Burhanettin Kocamaz´ın önünün kesilmesiyle Mersin´de demokrasiye gölge düştüğünü belirtti. Yılmaz, yere düşen demokrasi bayrağını düştüğü yerden kaldırma görevinin Mersin ve ülke geleceğini düşünen herkesin görevi olduğunu ifade etti.
Mevlüt Batun: ´Mahalleme Hizmet İçin Adayım´
Mevlüt Batun: ´Mahalleme Hizmet İçin Adayım´
Mithat Ünal-Sağlık Mahallesi Muhtar Adayı Mevlüt Batun, Mahalle sakinlerim talep etti bende mahalleme hizmet için aday oldum. Yardım isteyen herkesin yardımına koşmanın kendisi için bir hayat felsefesi olduğunu söyleyen Özbayırlıoğlu Un Fabrikası Sahibi Mevlüt Batun, “Mahalleme en güzel hizmeti vereceğime inancım tam.” Dedi.
AYFER YILMAZ: ´MERSİNE MEMLEKET SEVDAMLA DOKUNACAĞIM´
AYFER YILMAZ: ´MERSİNE MEMLEKET SEVDAMLA DOKUNACAĞIM´
Mersin büyükşehir Nelediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz´ın aday gösterilmemesinin ardından Demokrat Partiden Aday olan Ekonomi Eski Bakanı Mersin Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz, Mersin´e memleket sevdamla dokunascağım dedi ve öncelikli projesinin metro projesi olduğu söyledi.
Esnaf Türe´yi Böyle Bağrına Bastı
Esnaf Türe´yi Böyle Bağrına Bastı
Takma Kafanı Başkanım Yanındayız
Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş Anamur´u Salladı
Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş Anamur´u Salladı
İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş mahallelerinde de coşku ile karşılandı. Toplantının ilkini Karalarbahşiş Mahallesinde gerçekleştiren İYİ Parti İlçe Teşkilatı ve Başkan Türe mahalleye tam kadro giriş yaptı. Coşkulu bir kalabalık ile karşılanan Başkan Türe ve ekibi programında halk ile ittifakta olduğunu gösterdi.
Miting Havasında Geçiyor
Miting Havasında Geçiyor
Anamur Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe´nin mahalle toplantıları miting havasında geçiyor.
Başkandan Esnaf Çıkartması
Başkandan Esnaf Çıkartması
Anamur Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe seçim çalışmalarına devam ediyor.

/resimler/2019-3/9/1138501358220.jpg

ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12