ALTI OKU BELEDİYEYE DİKECEĞİM
Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan aday adayı Ahmet Doğan, seven kahvaltı evinde yaptığı basın toplantısında, 27 yıllık belediyecilik deneyiminin yanı sıra çeşitli nedenlerle gittiği birçok ülkede gözlemlediği çalışmalar ışığında Anamur´un vizyonunu değiştireceğini söyledi. Partisinin kendisini aday göstermesi halinde, seçimden kazanan tarafın Anamur ve Cumhuriyet Halk Partisi olacağını kaydeden Belediye Başkan aday adayı Doğan; ‘ Cumhuriyet halk Partisinde aday adaylarının fazlalığı, partimizin önemini ortaya seriyor. Şahsımın dışında herkim aday gösterilirse gösterilsin her zaman yanında olacağım. Altı Oklu bayrağı Belediye´nin tepesine dikmek için tüm gücümle destek vereceğim.´ Dedi.
Tarih: 18.10.2018 14:52:22/ 2214okunma / 0yorum

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan aday adayı Ahmet Doğan, Seven Kahvaltı Evi´nde yaptığı basın toplantısında, 27 yıllık belediyecilik deneyiminin yanı sıra çeşitli nedenlerle gittiği birçok ülkede gözlemlediği çalışmalar ışığında Anamur´un vizyonunu değiştireceğini söyledi. Partisinin kendisini aday göstermesi halinde, seçimden kazanan tarafın Anamur ve  Cumhuriyet Halk Partisi olacağını  kaydeden  Belediye Başkan aday adayı Doğan; ‘ Cumhuriyet  halk Partisinde  aday adaylarının  fazlalığı, partimizin  önemini  ortaya  seriyor. Şahsımın dışında herkim aday gösterilirse gösterilsin her zaman yanında olacağım. Altı Oklu bayrağı Belediye´nin tepesine dikmek için tüm gücümle destek vereceğim.´ Dedi. 29 Eylül´de Parti binasında aday adaylığını açıklamasının ardından, Ankara´da Partisinin Genel  Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları ve  Bölge Milletvekilleri ile  bir dizi görüşmeler  yapan Anamur  Belediye Başkan aday adayı  Ahmet Doğan, kendisinin hiçbir kişisel  beklenti  içinde olmadığına  vurgu yaparak,´  Her ne işim gereği  Anamur dışında olsam da,bir ayağım  Anamur´da.Babam  80 yaşında,annem 76  yaşında,Anamur´a gelişlerimde mutlu olurlar, dönüşlerimde ise ağlarlar.Para-pul  mevki  bunlar  gelip geçici  şeyler,insanın  doğup  büyüdüğü  topraklara  hizmet etme arzusu ise bir aşk,benim içimdeki  aşk ta  Anamur´a hizmet aşkı.´diye konuştu.

 Anamur´un kanayan yarası, Su, otopark, sahildeki keşmekeşlik Yanlış Yapılaşma- Kaş yaylası yolunun çöplük haline gelmesi. Anamur´un acil çözüm bekleyen sorunlarını da basın mensuplarıyla paylaşan CHP Anamur Belediye Başkan aday adayı Ahmet doğan,´ Anamur´un doğusundan batısına kadar  baktığınızda  yanlış yapılaşmanın  farkına  varırsınız.  Sahillerde yapılaşma kent merkezi ile  aynı  yükseklikte olmaz. Tam tersine  sahillerde  az katlı olur.Hava sirkülasyonunu  sağlamak ve kent  estetiği  içindir.Anamur´da ise  tam tersi olmuş.´ Şeklinde konuştu. Kıbrıs´a Su verdik Anamur´lu damacanaya muhtaç oldu.
CHP Anamur belediye başkan aday adayı Ahmet Doğan,  yer altı zenginliklerinin bu kadar zengin olduğu bir bölgede Anamur halkının damacana suyu almaya mahkûm edilmesine tepki gösterdi.
Doğan;´ Anamurlular çeşmeden su içemez hale geldi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine Su  verdik ama, Anamurlu hemşerilerim   çeşmelerinden  akan suyu ne içebiliyor, nede  kullanabiliyor. Su  tüm canlılar için Can  demek,hayat demek.Anamur´un sorunlarını  bilmek  kadar,çözüm yollarını da üretmek  gerek.Yerel  yönetimin iktidar partisinden  olması gerekmiyor, istemesini bilmek ve  mücadele  etmek  gerek.sonuçta  siz şahsınıza değil  halk için  bir şey  istiyorsunuz.´ Diyerek su sorunun en önemli ortak sorun olduğunu söyledi.
Sahilimizin durumu içler acısı
Halkımızın nefes aldığı,  dışarıdan gelen misafirlerimizi ağırladığımız yada zaman geçirdikleri sahillerimizin durumu gerçek manada kötü. Herkes kafasına göre derme çatma bir şeyler yapmaya çalışmış. Duş var, duşun kapısından çeşmesine kadar pas tutmuş, duştan akan su ortalık yere akıyor. Dragon çayının kenarlarına her önüne gelen bir yer tutmuş kafasına göre bir gecede naylonlarla çevrili kulübe yapıyor. Bunların ivedilikle önüne geçmek gerek.´ Dedi. Otopark Sorunu Anamur´un kanayan yarası.
Anamur´da her geçen yıl artan otopark sorununun acil çözülmesi gerek. Şehir merkezinde olduğu kadar sokak aralarında araçlarını park etmek için birbirleriyle yarış eder gelinmiş durumda. Yerel yönetimler konutlar yapılırken, projede otopark yoksa inşaat izni vermemeli, zaten yasada böyle bir zorunluluk var.
Kaş Yayla Yolunda Doğa yok ediliyor
Yıllardır Kaş Yayla yolu üzerine dökülen kent atıklarının doğayı katlettiğine dikkat çeken CHP Anamur belediye başkan aday adayı  Ahmet Doğan,´  maalesef  insan eliyle  güzelim doğa yok ediliyor. Bütün şehrin atıklarının döküldüğü  Kaş yaylası  yolundaki  ardıç ağaçları  adeta  isyan ediyor. yol kenarları  poşetlerle  dolu, ağaçlar dilek ağacı  gibi rengarenk  olmuş  durumda.Bu nedenle  diyorum ki çırak olmadan usta olunmaz.27 Yıllık belediye  tecrübelerimi  Anamur için kullanmak  istiyorum.´  Dedi. 

/resimler/2018-10/19/1659259502945.jpg
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ALTI BELEDİYEYE DİKECEĞİM
Başkan Türe´ye İyiler Ziyaret
Başkan Türe´ye İyiler Ziyaret
İYİ Parti Aydıncık Belediye Başkan Adayı İrfan Şahin, İYİ Parti Aydıncık İlçe Başkanı Ali İhsan Kara ve Yönetimi ile birlikte Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe´yi ziyaret etti.
Mersin´de 276 CHP´li, İYİ Parti saflarına geçti
Mersin´de 276 CHP´li, İYİ Parti saflarına geçti
Mesin´de Cumhuriyet Halk Partisi´nden istifa eden 276 kişi, düzenlenen törenle İYİ Parti´ye katıldı.
MHP´nin Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit Oldu
MHP´nin Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit Oldu
Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit oldu. Bugün Parti İlçe Teşkilatında yapılan toplantıda görevlendirme verilen Yiğit, kendisine yüklenilen bu sorumluluğun gereklerini layığı ile yerine getireceğini söyledi.
Güven CHP MYK´dan Geçti
Güven CHP MYK´dan Geçti
CHP MYK toplantısında Mersin´de Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Serdal Kuyucuoğlu´na olur verirken, ilçelerde ise Mezitli´de Neşet Tarhan, Silifke´de Mustafa Turgut, Mut´da Abdurrahman Günay, Anamur´da Ayhan Güven´in de ilçe Belediye başkan adayı olarak benimsendiği öğrenildi.
CHP Mersinde Vahap Seçer Dedi
CHP Mersinde Vahap Seçer Dedi
CHP´nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı, bugün yapılan MYK toplantısının ardından açıklandı. Fikri Sağlar ve İstemihan Talay gibi bakanlık yapmış eski milletvekillerinin de aday adaylığı başvurusu yaptığı Mersin´de, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer oldu.
Servet Koca:´Bu Mutluluğu 97 Yıl Önce Yaşadık´
Servet Koca:´Bu Mutluluğu 97 Yıl Önce Yaşadık´
İYİ Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca, Mersin´in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü münasebeti ile bir mesaj yayınladı. “Akdeniz´in incisi, cennet Mersin´in düşman işgalinden kurtuluşunun 97´inci yıldönümünü sevinç ve coşkuyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.” Diyen Koca Mesajını şu şekilde sürdürdü; “1. Dünya Savaşı sonunda, sömürgeci güçlerin işgaline uğramış olan şehrimiz; Türk Milletinin hiçbir zaman esarete boyun eğmeyeceğini bütün dünyaya göstermiş olup, bağımsızlık meşalesini 3 Ocak 1922 tarihinde bir daha sönmemek üzere yakmıştır.
MHP´li belediyenin tüm yöneticileri İYİ Parti´ye geçti
MHP´li belediyenin tüm yöneticileri İYİ Parti´ye geçti
Mersin´de geçen ay düzenledikleri basın toplantısı ile MHP´den istifa eden Büyükşehir Belediye Başkanvekili Kerim Tufan ile beraberindeki meclis üyeleri, Mustafa Talip Kara, Levent Dölek, Veli Şahman, Abdullah Yılmaz, Mehmet Özgür Sanal, Serdar Arslan, Arif Çinko ve Bilal Candan da var.
<iframe width="640" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Ukom3thmCr0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
BAŞKAN TÜRE´DEN YENİ YIL MESAJI
Kılınç:´Kararı Genel Merkezler Verir´
Kılınç:´Kararı Genel Merkezler Verir´
Haber Merkezi-Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, son günlerde kendisi ile ilgili ortaya atılan iddialara ‘Kararı genel merkezler verir.´ Dedi.
Hidayet Kılınç; ‘Muhtarlarla Buluştu.´
Hidayet Kılınç; ‘Muhtarlarla Buluştu.´
Yusuf Zengin-Milliyetçi Hareket Partisi Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet KILINÇ, 56 Mahalle Muhtarlarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Hidayet Kılınç: ‘´Anamur´u Ben Değil, Biz Yönetelim”
Hidayet Kılınç: ‘´Anamur´u Ben Değil, Biz Yönetelim”
Mithat Ünal-MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle İstişarelerde Bulundu. Kılıç´a, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. Kılınç: ‘´Anamur´u birlikte yönetelim” diyerek çıktığı STK ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine seçime yönelik çalışmalar kapsamında Anamur´da bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek istişarelerde bulunuyor.
Kocamaz: Bu Belediyeden Apocu da FETÖ´cü de Çıkmaz
Kocamaz: Bu Belediyeden Apocu da FETÖ´cü de Çıkmaz
Mithat Ünal-Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Anamur İYİ Parti İlçe Teşkilatının organize ettiği ‘Muhtarlarla İstişare toplantısı´nda muhtarlara içini döktü. Kocamaz, FETÖ suçlamasıyla arkadaşlarına iftiralar atıldığını ve hepsinin berat ettiğini söyledi ve "Bu bir kul hakkıdır. Bu belediyeden APO´cu da FETO´cu da çıkmaz.´ dedi.
ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.3429
EURO
6.0908
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12